כל התשובות לשאלות

פרחים - כל התשובות לשאלות שרציתם לשאול ולא ידעתם את מי
עולם הפרחים מאתגר ומסקרן גם את מי שלא קונה פרחים כל שבוע. לכל אחד מאתנו יש שאלות רבות על עולם הפרחים, לא תמיד אנחנו יודעים את מי לשאול ולא תמיד מקבלים תשובות, גם אם שאלנו. אספנו את השאלות המסקנות ביותר, פנינו אל המומחים לקבל תשובות וזה מה שהם ענו לנו.
 

- למה לכל פרח יש צבע שונה?
 

צבעי הפרחים נוצרים כתוצאה מהשפעת האור על הפיגמנטים הנמצאים בתוך כל פרח. בכל סוג של פרח יש פיגמנטים שונים, וזו הסיבה לצבעים השונים.
 

- האם הצבעים משנים את צבעם?
 

כן. צבעי הפרחים משתנים בהתאם לאור הנמצא בחלל או במקום שבו הם נמצאים . צבע הפרח יהיה שונה ביום שטוף שמש או ביום מעונן וסגרירי. הפרח מושפע מהסביבה שבו הוא נמצא ובתנאים מסוימים הוא מייצר פחות פיגמנטים או לא מייצר בכלל. גם כמות גדולה של מים, טמפרטורה גבוהה, סוגי חרקים הפוגעים בפרח או עלייה בחומציות בתאי הצמח משפיעה על ייצור הפיגמנטים ומשנה את צבעי הפרח.

שינוי צבעי הפרח מאותת גם על הזדקנות הפרח. החרקים הניזונים מאבקת הפרח מזהים את השינוי בצבעים ומבינים שהגיע הזמן לעבור לפרח אחר, צעיר יותר.
 

- למה לפרחים יש ריח?
 

הפרחים מכילים שמנים ריחניים הנקראים בשפה המקצועית "שמנים נדיפים" מאחר והם מתנדפים לאט לאט. השמנים הנדיפים מיוצרים  בחלקים של הפרח בזמן הצמיחה, בעיקר בעלי הכותרת. העוצמה של הריח תלויה בכמות השמנים שהפרח מייצר.  יש פרחים המפיצים ריחות בשעת הלילה כמו הוורדים ויש כאלו המפיצים ריחות חזקים כאשר הדבורים נמצאים בסביבה כמו למשל פרח לוע הארי.
 

- איך הפרחים מתרבים?
 

תהליך הפריה והרביה של הפרחים מתרחש באמצעות האבקה, מעבר של גרגירי אבקה לעלים של פרחים אחרים. הגרגרים יכולים לעבור מפרח לפרח בדרכים שונות, לעוף ברוח, לעבור על ידי מים או באמצעות חרקים ובעלי חיים נוספים. כאשר החרק, לדוגמה, מכניס ראשו אל הפרח וטועם מהצוף , גופו מתכסה בגרגירי האבקה וכשהוא מגע אל פרח אחר הגרגירים נופלים על העלים, מגיעים אל הביציות שבשחלה ויוצרים זרעים לפרחים חדשים.
 

- האם הפרחים מזדקנים?
 

כן, אך המונח המקצועי לתופעת ההזדקנות הוא נבילה. הפרחים נובלים לקראת סוף חייהם כחלק ממחזור החיים. תהליך הנבילה של הפרח מתחיל לאחר האבקת הפרח, הפרח מתחיל לאבד מים, עליו מתייבשים ומתקמטים, הגביע ועלי הכותרת נושרים וכאשר הפרח נטוע באדמה, בשלב הזה מתחיל להתפתח הפרי. בפרחים יש הורמון צמחי, אוקסין, אשר גורם לשינויים בפרח ומזרז את  תהליך ההזדקנות.

כתבות נוספות

המחיר הכי משתלם באתר של עלי כותרת תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורי פרחים, עציצים וצמחים במחיר הכי משתלם שיש. השיווק הישיר והקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה באתר של עלי כותרת תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר 
שירות מקצועי צוות עלי כותרת עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה או ייעוץ מקצועי בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים בבית או בגינה.
משלוח מהיר עלי כותרת מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור כפר סבא וישובי הסביבה.
איכות וטריות ההצלחה העסקית של עלי כותרת באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר, המתחדשת בכל יום ומגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור כפר סבא והסביבה
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il


בעלי כותרת כפר סבא מבחר פרחים גדול ואיכותי המתחדש מידי יום ביומו,
בעלי כותרת שזירת פרחים אומנותית בשלל אפשרויות וסגנונות
חנות הפרחים עלי כותרת בעלת מוניטין של 25 שנה,
החנות עלי כותרת בהנהלת אילנה מור, שוזרת פרחים בעלת נסיון רב, ובוגרת בתי ספר לשזירה בהולנד ובאיטליה.

טלפון בחנות 09-7653468

קרא עוד >>